Stop zwrot! Podsumowanie akcji Adopcja Na Zawsze

Dobiega końca nasza jesienna kampania #AdopcjaNaZawsze. Ale porady, jak pomóc kotu po adopcji, zostaną do Waszej dyspozycji na zawsze 🙂

Nasz cykl, współtworzony wraz z Pruszkowskim Domem Tymczasowym pod patronatem Kocich Spraw odpowiada na większość z potencjalnych pytań po adopcji, a także dostarcza wiedzy, co możemy zrobić wcześniej, ŻEBY adopcja się powiodła i była skuteczna. Wszystkie odcinki akcji czekają tutaj na FB. Wiecie, który był najczęściej udostępniany???

 

Najwięcej razy udostępniliście post (grafika powyżej) o tym, że niemal każdy koci problem można rozwiązać, tylko warto sięgnąć po pomoc! To utwierdza nas w przekonaniu, że kocia edukacja ma sens, a Wy jesteście jej ważnym ogniwem! Kolejnym popularnym powodem zwrotów kotów muszą być nagłe wyjazdy lub leczenie zwierzaka, na które nas nie stać. To ważne, że możemy sobie w trudnych chwilach pomagać i uniknąć zwrotu kota!

Dziękujemy w imieniu kotów za wszystkie udostępnienia. Często nie mamy pojęcia, jak wielką siłę ma internet! Fakt, że ktoś trafi, nawet przypadkiem, na dobrą poradę może pomóc niejednemu zwierzakowi. Dlatego warto, warto i jeszcze raz warto dzielić się wiedzą, a dla drugiego człowieka (i kota) w kłopocie być wsparciem! Świadomość, że nie jest się samemu, bardzo pomaga!

Oprócz postów, które udostępnialiście z albumu na FB, na stronach naszego bloga, w kategorii #AdopcjaNaZawsze, znajdziecie pogłębione artykuły na adopcyjne tematy oraz dodatkowe porady.

Wszystkie odcinki kampanii zebraliśmy tutaj:

  1. odcinek: Gdy adoptowany kot stale chowa się, unika kontaktu…
  2. odcinek: Gdy adoptowany kot brudzi poza kuwetą…
  3. odcinek: Gdy adoptowany kot jest agresywny…
  4. odcinek: Gdy adoptowany kot nie dogaduje się z obecnym pupilem…
  5. odcinek: Gdy adoptowany kot wymaga leczenia, na które Cię nie stać…
  6. odcinek: Adoptowałam kota, ale teraz spodziewam się dziecka…
  7. odcinek: Adoptowała/em kota, ale dziecko ma alergię…
  8. odcinek: Adoptowała/em kota, ale teraz muszę nagle wyjechać / przeprowadzić remont…
  9. odcinek: Adoptowała/em kota, ale teraz się przeprowadzam…

Zapraszamy i z góry dziękujemy za udostępnianie! Niechaj kocia wiedza leci w świat!

STOP ZWROT! ADOPCJA NA ZAWSZE JEST MOŻLIWA!

Dodaj komentarz