Cykle tematyczne

CatExperts (współ)prowadzi CYKLE EDUKACYJNE, promujące mądrą i odpowiedzialną opiekę nad kotami domowymi, wolno-żyjącymi i innymi zwierzakami. Kocich opiekunów, a także wszystkich nie darzących zwierząt nadmierną estymą :) chcemy jak niewiele trzeba, aby zwierzęta domowe miały z nami lepsze życie. Poruszamy ważne, aktualne, nie zawsze łatwe kocie tematy i regularnie piszemy, wspólnie ucząc się o kotach. Na Facebooku prowadzimy osobne albumy z grafikami dla każdego z cyklu, by łatwo było Wam znaleźć potrzebną wiedzę. Dołączycie? Udostępnicie w koci świat?

Nasze cykle edukacyjne to m.in.:

#CzatZBehawiorystą

W piątki rozmawiamy z WAMI na kocie tematy. Pytanie zostawiacie na Facebooku, my szukamy odpowiedzi i wspólnie uczymy się o kotach. Działamy w piątki! > Więcej


 


#PanKotekByłChory

To ważny cykl zawierający porady odnośnie dbania o kocie zdrowie i leczenie. Jak pobrać koci mocz do badania? Jak pomóc kotu przed wizytą u lekarza? Zajrzyjcie koniecznie po grafiki edukacyjne na FB.


#DlaczegoKOT

Dlaczego koty robią to, co robią? Niektóre kocie zachowania wydają się co najmniej dziwne… ale każde ma swoje wyjaśnienie 🙂 Pytania do cyklu #DlaczegoKot możecie zostawiać na Facebooku.


 

Komentujemy #KocieMEMY

Większość memów w Internecie dotyczy kotów. Nie każdy jest jednak zabawny. Przyjrzyjmy się temu tematowi! W tym albumie na naszym FB będziemy umieszczać grafiki, lecz treści szukajcie też pod hasztagiem #KocieMEMY. A może sami chcecie zgłosić jakiś mem do „analizy”?

 

#KotBezpiecznyWŚwięta to cykl edukacyjny na FB o tym, jak zadbać o pupila w Święta Bożego Narodzenia i nie tylko. Trujące rośliny, niebezpieczne pokarmy, groźne ozdoby choinkowe… Zajrzyjcie koniecznie!


 

#KotWObiektywie

Jak robić kotom najlepsze zdjęcia? Jak uchwycić TO COŚ, co ma w sobie każdy kot? Podpowiadamy wraz z Moniką Małek – kocią fotograf.


 

#Kocie Porady

Ważne porady, które mogą ułatwić wspólne życie z kotem. Wierzymy, że zrozumienie kocich potrzeb jest kluczem do szczęścia kocio-ludzkiej rodziny. Lista porad na FB i do znalezienia na blogu.

 

 

Więcej tematów? Zapraszamy do albumu grafik edukacyjnych na FB!

*

Chcesz przyczynić się do rozwoju wiedzy o kotach? Masz pomysły na pro-kocie kampanie? Pragniesz dzielić się swoją wiedzą, czasem i sercem dla kotów? Zapraszamy do kontaktu! Napisz na catexpertspl@gmail.com

CatExperts15