Koci Znak Jakości, czyli rekomendacje CatExperts

Koty to nasza pasja. Praca z ich Opiekunami to jeden ze sposobów na jej realizację. Kochamy jednak nie tylko koty, staramy się porozumieć nie tylko z ich ludźmi, ale przede wszystkim, chcemy stale i niezmiennie rozwijać się, poznawać kocie potrzeby i sekrety.

Wszystko po to, by kotom żyło się w świecie ludzi łatwiej, lepiej, zdrowiej i dłużej. Działamy online (kampanie  i akcje edukacyjne), uczymy w realu (szkolenia, warsztaty, konferencje, Dzień Kota, Kocie Targi), polecamy Wam kocich ekspertów w całej Polsce. Więcej o nas przeczytacie na naszej stronie. W 2019 rozpoczynamy kolejny etap naszej “kociej-edu-drogi”.

Spośród wielu kocich gadżetów, produktów, akcesoriów i usług będziemy polecać Wam i Waszym kotom te najlepsze, sprawdzone, potrzebne i wartościowe. Koci Znak Jakości, czyli rekomendacja CatExperts to pierwsza na rynku rekomendacja kocich specjalistów dla kociego produktu. Opinie użytkowników też się dla nas liczą: pytamy Was o zdanie, słuchamy Waszych opinii, dowiadujemy się, jak Wam się sprawdzają dane przedmioty czy akcesoria. Na produkty i usługi chcemy jednak przede wszystkim patrzeć z punktu widzenia kota. Sprawdzać ich przydatność i jakość z perspektywy nie naruszania, a wspierania kociego dobrostanu. Będziemy oceniać ich użyteczność, zakres w jakim realizują kocie potrzeby, a nie ludzkie (na temat kotów) fanaberie.

Koci Znak Jakości planujemy przyznawać regularnie, ale nie pod presją czasu, marki lub usługodawcy. Będziemy informować o sprawdzonych przez nas nowościach, nagradzać naszym wyróżnikiem dobre, ciekawe i sensowne kocie akcesoria i usługi. Im więcej ciekawych, kreatywnych i wartościowych produktów dla kotów, tym opieka nad futrzakami będzie łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca dla… obu stron 🙂

 

KATEGORIE CERTYFIKATU


Kategorie w ramach kampanii
Koci Znak Jakości:

 

1. Akcesoria dla kotów

2. Drapaki dla kotów 3. NonProfit dla kotów
4. Profilaktyka zdrowotna i behawioralna 5. Przekąski i przysmaki 6. Sklep zoologiczny
7. Usługi dla kotów i kociarzy 8. Zabawki dla kotów 9. Żwirki i kuwety


Kategoria specjalna to:

 

10. Skarb Kociarza, czyli produkt/usługa dla Kociego Opiekuna, dzięki któremu opieka nad kotem może stać się jeszcze lepsza i bardziej satysfakcjonująca

 

WYRÓŻNIENIE W PRAKTYCE – LOGO I CERTYFIKAT

 

Koci Znak Jakości otrzymają wyróżnione przez CatExperts gadżety i usługi. Wyróżnienie zostanie potwierdzone certyfikatem i otrzymaniem wzoru logo, którym można opatrzyć swój produkt. Wyróżnienia zostają przyznane w bieżącym roku na okres 2 lat, po których następuje weryfikacja produktu i usługi.

  • Wzorzec logo dla produktów i usług nagrodzonych wyróżnikiem #KociZnakJakości / #Cat Friendly Certificate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Wzorzec certyfikatu dla produktów i usług nagrodzonych wyróżnikiem #KociZnakJakości /  #Cat Friendly Certificate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LISTA WYRÓŻNIONYCH CERTYFIKATEM 

 

Koci Znak Jakości to sprawdzone marki, produkty i usługi. Listę nagrodzonych w danym roku znajdziecie poniżej:

  • Koci Znak Jakości 2018
  • Koci Znak Jakości 2019

Więcej na naszym nowym profilu na Facebooku!

 

 

#KociZnakJakości poleca się… i kocie produkty Waszej uwadze 🙂 Miłego używania!

 

*

Regulamin Projektu #KociZnakJakości