#Dlaczego kot…? Interaktywny kurs dla kociarzy

Zaczynamy nowy interaktywny cykl #DlaczegoKot…? Czyli… wszystko, co chcielibyście wiedzieć o kotach, a baliście się zapytać… 🙂 Jak to działa? To bardzo proste: wy pytacie – my odpowiadamy.

Czekamy na Wasze pytania na naszym profilu na FB. Oznaczajcie je hasztagiem #DlaczegoKot, łatwiej je znajdziemy. My wybierzemy najczęściej powtarzające się lub wyjątkowe i odpowiemy ASAP 🙂 Działamy wraz z Pruszkowskim Domem Tymczasowym i jesteśmy gotowi na najbardziej szalone kocie pytania! Albo na takie, na które nikt do tej pory nie umiał Wam odpowiedzieć. Albo na takie… Zaskoczcie nas!*

Zaczynamy od tematu z pogranicza… 🙂 Zapraszamy na 1. odcinek naszego cyklu #DlaczegoKot. Kocie wymioty, które znaleźliście u nas w ramach #NieJestemZłośliwy wywołały niemało pytań. Czas na odpowiedź! Dlaczego kot wymiotuje i jak mu pomóc. Czytajcie i dzielcie się z innymi!
Naszą akcję objął patronatem Miesięcznik Kocie Sprawy!
* Pytania natury zdrowotnej, a w szczególności te związane ze stanem zdrowia konkretnego kota nie mogą być według nas tematem tego cyklu. Byłoby z naszej perspektywy nieodpowiedzialne i nieprofesjonalne udzielać porady czy stawiać diagnozy zwierzakowi, którego nie mamy okazji zdiagnozować osobiście podczas konsultacji. Dziękujemy za Wasze zrozumienie.