O nas

CatExperts to najlepsi koci eksperci w jednym miejscu. Wszechstronnie pomagamy kotom i ich opiekunom w budowaniu zdrowych, mądrych i radosnych relacji. Serwis i fanpage CatExperts poświęcony jest promocji odpowiedzialnej opieki nad kotami, opartej na niepowierzchownym rozumieniu kocich potrzeb i zwyczajów.

CatExperts-Logo-PLJako zespół doświadczonych i wykształconych kierunkowo kocich profesjonalistów działamy na kilka sposobów. Pomagamy indywidualnym opiekunom, jak i instytucjom związanym z kotami.

  • realizujemy pro-kocią misję (kampanie informacyjne, adopcje kotów)
  • edukujemy kocich opiekunów (materiały online, konsultacje i warsztaty live)
  • oferujemy szeroki wachlarz usług komercyjnych i wolontariackich (konsultacje dla instytucji zajmujących się kotami, szkolenia)

Zespół CatExperts tworzą koci behawioryści (zoopsychologowie, koci psychologowie), koci opiekunowie, lekarze i technicy weterynarii, dietetycy, groomerzy, a także inni profesjonaliści: jak koci fotograf czy specjalista od urządzania kocich wnętrz. CatExperts działają wszechstronnie i kompleksowo na rzecz kotów i ich ludzi.

*

Chcesz do nas dołączyć? Potrzebujesz rzetelnej konsultacji lub recenzji swojego produktu dla kotów? Szukasz kociego specjalisty? Organizujesz kocie wydarzenie, które warto wesprzeć? Napisz do nas: catexpertspl@gmail.com