Dzień Kota 2018

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w Warszawie w dniach 16-18 lutego 2018r. Według kalendarza chińskiego 2018 to rok PSA, a według nas… ROK KOTA! Dlatego zaczynamy go z przytupem!

Zapraszamy i Was do świętowania! Mamy dla was wykłady podczas Dzień Kota 2018 (wstęp wolny!)  oraz szkolenia towarzyszące:
Pierwsza Pomoc dla kotów – szkolenia dla miłośników kotów,
Zdrowe żywienie kotów – warsztaty (Warszawa) i
Kot w rodzinie – jak się dobrze dopasować (szkolenie).


 

 

 


Jesteśmy pewni, że nasze wydarzenie dzięki patronatowi Miesięcznik Kocie Sprawy , karmimypsiaki.pl oraz wsparciu Smart Animal i VetExperts i Etovet na długo pozostanie w pamięci kociarzy!

Wydarzenie składać się będzie z części wykładowej, szkoleniowej i targowej.


W sobotę 17 lutego bezpłatne wykłady poprowadzą dla Was wspaniałe Prelegentki, doświadczone w pracy z kotami i podczas szkoleń z ich opiekunami:

1) TAJEMNICE KOCIEGO JĘZYKA Małgorzata Biegańska-Hendryk z Kocibehawioryzm.pl,
2) BEZBŁĘDNY KOCIARZ Magdalena Nykiel www.zooedukacja.pl Zwierzęta bez tajemnic
3) 5 NIETYPOWYCH OZNAK ZŁEGO SAMOPOCZUCIA lek.wet. Agnieszka Grochecka-Kaczor zGabinet Weterynaryjny Łapolubni

Szkolenia towarzyszące Dniu Kota poprowadzą dla Was:

1) tech. wet. Małgorzata Biegańska-Hendryk z Kocibehawioryzm.pl – Zdrowe Żywienie Kotów
2) lek.wet. Zofia Fraś zPrzychodnia Weterynaryjna „Białobrzeska” – Pierwsza Pomoc dla Kotów
3) mgr Agnieszka Marks z Pruszkowski dom tymczasowyKot w Rodzinie.

Bezpłatnych porad behawioralnych w przerwach między zajęciami udzielać będą eksperci CatExperts i Przyjaciele: m.in. lekarze z lecznicy Medicavet oraz Daria Godlewska, petsitterPodczas sobotniego święta będziecie mogli także odwiedzić stoiska naszych Gości: Akuma-Inn, SmartAnimal, MeatLove, Drapacze, Monika Małek Fotografia, a także zrobić zakupy na charytatywnych standach: Koteria i KarmimyPsiaki.

Będą też z nami pomagający kotom w potrzebie: Koty Spod Mostu, Pruszkowski Dom Tymczasowy, Kocia Łapka, Profelis. Niespodzianki dla Uczestników zapewnią Hospicjum dla kotów w Toruniu oraz Kot w worku. Możecie spodziewać się także upominków od dr Seidel, Smart Animal i VetExpert oraz PetSmile, Samo Sedno, Wydawnictwa Czarna Owca.

 


Tegoroczna edycja Dnia Kota to już nasza druga! Kto był z nami w 2017r.? Zapraszamy na nasze relacje z kociego świętowania rok temu: na nasze wydarzenia przybyło wówczas ponad 150 osób, a online śledziło je kilkadziesiąt tysięcy. Wsparło nas ponad 40 marek, produkujących rzeczy, gadżety i inne skarby dla kotów i ich Opiekunów. Relacja z Dnia Kota 2017 znajduje się tutaj: http://catexperts.pl/dzien-kota-2017-relacja. W maju tego samego roku zorganizowaliśmy dla Was KONFERENCJĘ:KOT wraz z Etovet. Tam to dopiero się działo! 250 osób, lekarze weterynarii, zoopsychologowie, kociarze… Piękne wspomnienia i motywacja do dalszej pracy na rzecz kotów i ich opiekunów.

Zaglądajcie do wydarzenia DZIEŃ KOTA 2018 na naszym  facebooku – tam najszybciej przeczytacie o planach, programie i partnerach 🙂 Zapraszamy!

Dodaj komentarz