Kot w obiektywie – Konkurs z nagrodami

Razem z nowym cyklem poradnikowym, w którym Monika Małek wprowadzi Was w arkana kociej fotografii, mamy dla Was wyjątkowy konkurs! Każdemu odcinkowi cyklu towarzyszyć będzie zadanie, polegające na wykonaniu fotografii na zadany przez Monikę temat, dotyczący danego odcinka. Zadania będą pojawiać się co środę na fanpage’u CatExperts na Facebooku. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy w komentarzu pod zadaniem zamieścić zdjęcie, zgodne z zadanym tematem. Macie na to tylko tydzień – do momentu opublikowania kolejnego odcinka cyklu i zadania.

Wiecie już, co należy zrobić, ale w konkursie najważniejsza jest przecież nagroda :). Otóż spośród wszystkich zamieszczonych zdjęć, spełniających warunki regulaminu (który znajdziecie poniżej) wybrane zostaną 3 najlepsze, których autorzy wezmą udział w autorskich, indywidualnych warsztatach, prowadzonych przez Monikę Małek! Dwójkę zwycięzców wyłonimy wspólnie z Moniką, natomiast trzecią nagrodę otrzyma autor zdjęcia, które zdobędzie najwięcej polubień. Szykujcie aparaty, najbliższe zadanie już 11 października!

REGULAMIN KONKURSU

  1. Organizatorami konkursu są: CatExperts – profesjonaliści dla kotów oraz Fotografia Monika Małek.
  2. Konkurs polega na wykonaniu i publikacji zdjęcia w ramach przedstawionego w danym tygodniu zadania.
  3. Dla danego zadania każdy uczestnik może zamieścić 1 zdjęcie, nie ma znaczenia, ile zadań wykona dany uczestnik.
  4. Zdjęcie należy zamieścić w komentarzu pod danym zadaniem, do momentu ukazania się kolejnego zadania. 
  5. Zadania będą publikowane co środę na fanpage’u CatExperts.
  6. Zdjęcie musi być własnego autorstwa – osoba publikująca musi posiadać wszelkie prawa do zamieszczanego zdjęcia.
  7. Zdjęcie może być wykonane dowolnym aparatem (również telefonem).
  8. Dozwolona jest podstawowa obróbka zdjęcia w programie graficznym, niedozwolone jest modyfikowanie zdjęcia (np. kolaż).
  9. W ramach wykonywania zadania, fotografowany kot nie może być do niczego zmuszany.
  10. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która ukończyła 16 lat.
  11. Zwycięzcami konkursu zostają 3 osoby – dwie wybrane przez Jury (w składzie: Monika Małek oraz CatExperts) oraz jedna, której zdjęcie otrzyma najwięcej polubień do czasu rozstrzygnięcia konkursu.
  12. Termin rozstrzygnięcia konkursu zostanie podany wraz z ukazaniem się ostatniego zadania.
  13. Nagrodą w konkursie są autorskie, indywidualne warsztaty przeprowadzone przez Monikę Małek w wybranej przez zwycięzcę lokalizacji (do wyboru: Wrocław, Katowice, Kraków lub Warszawa), szczegóły dotyczące warsztatów znajdują się tutaj.
  14. Jeżeli zwycięzca nie będzie miał możliwości dojazdu do żadnej z podanych lokalizacji, będzie mógł skorzystać z konsultacji z Moniką Małek za pośrednictwem Skype’a (szczegóły dotyczące tej formy nagrody znajdują się tutaj).
  15. Biorąc udział w konkursie (poprzez publikację zdjęcia) uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie zdjęcia na stronach CatExperts i Fotografia Monika Małek.
  16. Serwis Facebook jest w pełni zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
  17. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związany.

Wracamy do PORADNIKA KOTOGRAFICZNEGO? Zapraszamy tu!

Dodaj komentarz