Polecane Lektury


Co jest, kocie?

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota

Autorka: Małgorzata Biegańska-Hendryk,  tech.wet., kocia behawiorystka

Przed Wami pierwszy tak kompleksowy i tak dobrze napisany koci poradnik! Szczerze polecamy każdemu kociarzowi. Zarówno początkujący koci miłośnicy, jak i zaawansowani kociarze znajdą tu coś dla siebie. Co jest, kocie? to kocia lektura obowiązkowa 🙂

 

 

 

CatExperts-Koty&IchSwiat-Recencja


Koty i ich niezwykły świat

Koty i ich niezwykły świat to obowiązkowa pozycja dla młodych miłośników tych niezwykłych stworzeń. Książka napisana przystępnym językiem, bogato ilustrowana, a przy tym zawierająca rzetelną wiedzę. Wprowadza w świat kotów przez opisanie zachowania, etapów rozwoju, niektórych ras oraz ciekawostek z życia zarówno mruczków żyjących naprawdę, jak i bohaterów literackich. Rodzice też nie będą się nudzić 😉 Zapraszamy do lektury! Mądrych książek dla dzieci o zwierzętach wcale nie ma na rynku zbyt wiele, tym bardziej cenna jest to pozycja. Miłego czytania!

 


Kocia Magia

O tym, czego nauczył mnie o życiu, miłości i wychodzeniu z nałogów najbardziej niepoprawny kot na świecie

Autor: Jackson Galaxy, koci behawiorysta, prowadzący program Kot z piekła rodem na kanale Animal Planet

Kocia Magia to nie typowy koci poradnik. To raczej dziennik życia autora, zapis jest przygód i historia budowania wyjątkowej relacji z kotami. Dla miłośników niebanalnych kocich historii i dramatycznych opowieści z happy endem.

 

 

 


Kocie Tajemnice

Autorka: Vicky Halls, brytyjska kocia psycholog

Kocie Tajemnice należą już do kanonu kocich lektur obowiązkowych. Kto ma kota, ten powinien sięgnąć po tę małą encyklopedię kociej wiedzę i skarbiec kocich ciekawostek. Autorka wyjaśnia najważniejsze kocie potrzeby i zdradza kilka kocich sekretów 🙂 A na rynku już wkrótce… nowa pozycja tej samej autorki! Warto będzie sprawdzić, co nowego w kocie „piszczy”. Koci detektyw już wkrótce na naszych półkach.