Światowy Dzień Zwierząt – prezent od CatExperts

 

Dziś ważny dzień, nie tylko dla Kociarzy. 4 października to ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT. Mamy dla Was z tej okazji życzenia samego zdrowia dla Waszych pupili, a dla Was – nieustającej chęci do uczenia się (wraz z nami:) ) o kocich milusińskich. Ale to nie koniec!

Mamy dla Was karty bezpieczeństwa PET ALERT CARD, którą uczestnicy naszych poprzednich wydarzeń mogli już zdobyć, teraz pora na Was! Już 20 października w Warszawie będziemy rozdawać te superważne Karty w czasie Zaburzenia zachowania kotów. Profilaktyka i terapia, a po odbiór kolejnych zapraszamy 16 lutego podczas Dzień Kota 2019. Będziecie z nami? Zapraszamy nie tylko po karty… 🙂 Więcej o wydarzeniach pod linkami. Czekamy na Was!

Czym jest karta PET ALERT CARD i dlaczego jest taka ważna?

Kartę PET ALERT CARD powinien posiadać każdy, kto pod swoją opieką ma zwierzaka domowego.

Kartę nosimy my, ludzie, to nie jest przedmiot dla zwierzaka. To karta do komunikacji! Najlepiej mieć ją  w portfelu lub innym miejscu, gdzie trzymamy dokumenty czy karty płatnicze. W razie naszego wypadku, gdy ktoś będzie udzielał nam pomocy (czy to na ulicy, czy w autobusie, czy w szpitalu) i wśród naszych rzeczy osobistych będzie szukał danych osobowych (dowodu, telefonu do bliskiego, itd) natknie się na kartę, dzięki której… Dzięki której dowie się, że dzielimy życie z PUPILEM. A ten prawdopodobnie jest właśnie sam w domu i może potrzebować pomocy. My lądujemy w szpitalu, nasz zwierzak może liczyć na pomoc!

Co zapisane jest na karcie PET ALERT CARD?

Na karcie bezpieczeństwa zwierzaka PET ALERT CARD zapisane są dane osoby kontaktowej, do której nasz ratownik (osoba pomagająca nam na ulicy, w szpitalu) ma się zwrócić i powiadomić ją o naszym wypadku czy niedyspozycji. Dzięki tej informacji nasza zaufana osoba uda się do naszego mieszkania i pomoże naszemu pupilowi. Nakarmi, poda leki, wyprowadzi na spacer. Proste? Proste! A może uratować zdrowie i życie.

Podobne karty w formie naklejek warto mieć w mieszkaniu na wypadek pożaru czy innego wypadku, podczas którego strażacy, policjanci, czy ratownicy medyczni będąc w naszym mieszkaniu dowiedzą się, że oprócz poszkodowanych nas, w lokalu jest ktoś jeszcze. Ktoś, kto może siedzieć bardzo cichutko ze strachu u być pominiętym podczas akcji ratunkowej. Tutaj możecie przeczytać więcej o karcie i NAKLEJCE RATUNKOWEJ do druku w domu!

Chcecie zdobyć naszą kartę? Będziemy je rozdawać na naszym stoisku podczas warszawskiej konferencji 20 października. Gościmy bowiem na imprezie Etovet pt. Zaburzenia zachowania kotów z Jonem Bowenem. Oprócz Kart mamy dla Was też znizkę -39zł na bilety na te wartościowe wykłady! Wpiszcie ją w formularzu zgłoszeniowym na stronie Organizatora: https://www.etovet.pl/zaburzenia-zachowania-kotow/

Kolejny raz nasze PET ALERT CARDs rozdawać będziemy podczas DNIA KOTA – to nasza coroczna impreza edukacyjna, na której III edycję zapraszamy Was już teraz. Wydarzenie czeka, zapisy ruszą wkrótce! https://www.facebook.com/events/700112690197014/ Wpadnijcie po wiedzę o kotach i po karty bezpieczeństwa!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz