Lista Kocich Behawiorystów CatExperts

Koci Behawioryści CatExperts działają w różnych miastach Polski, gdzie pomagają rodzinom rozwiązywać problemy z zachowaniem kotów. Poniższa lista ułożona jest alfabetycznie wg miast.

 

GLIWICE (oraz obszar od Opola do Krakowa)

Małgorzata Biegańska-Hendryk, tech.wet., koci behawiorysta
www.kocibehawioryzm.pl & koci behawioryzm na FB
+48 606 250 315
mail: malgorzata.bieganska@gmail.com

Katarzyna Ganszczyk-Rawska, koci behawiorysta
www.kocibehawiorysta.pl
tel.: +48 789-848-488
mail: k.ganszczyk@petsmile.pl

 

KRAKÓW i okolice

Joanna Jaczyńska, koci behawiorysta
tel.: +48 512 121 361
mail: joanna.jaczynska@catexperts.pl

Malwina Czerwiecka, lek.wet., koci behawiorysta
tel.: + 48 793 585 880
wizyty domowe oraz opieka w Gabinecie Weterynaryjnym Dan Vet w Niepołomicach

Magdalena Chmielarz, lek.wet., koci behawiorysta
wizyty domowe oraz opieka w Przychodni weterynaryjnej Nasza w Krakowie
mail: magdalena@weterynarz-psycholog.pl

 

LUBLIN i okolice

Agnieszka Grochecka-Kaczor, lek.wet., zoopsycholog, koci behawiorysta
www.zoopsycholog.lublin.pl & www.lapolubni.pl
tel: +48 693 466 281
mail: zoopsycholog.lublin@onet.pl

 

ŁÓDŹ i okolice

Monika Kansy – Dziurdzia, zoopsycholog, behawiorysta zwierzęcy
www.centrumzwierzak.pl
tel: +48 601 721 101
mail: centrumzwierzak@wp.pl

 

OPOLE, GÓRNY ŚLĄSK

Katarzyna Ganszczyk-Rawska, koci behawiorysta
www.kocibehawiorysta.pl
tel.: +48 789-848-488
mail: k.ganszczyk@petsmile.pl

 

POZNAŃ i okolice

Monika Januszewska, Kocia Edukacja
www.kociaedukacja.wix.com/koci-behawiorysta & Kocia Edukacja na Facebook’u
tel. +48 698 73 99 62
mail: kocia.edukacja@gmail.com

 

SZCZECIN

Katarzyna Wawryniuk – zoopsycholog, instruktor szkolenia zwierząt
www.eduanimalis.pl & EduAnimalis na Facebook’u
tel: + 48 663 580 021
EduAnimalis – Centrum Psychologii Zwierząt i Szkolenia Psów w Szczecinie

 

WARSZAWA i okolice

Natalia Borkowska, mgr inż. zootechnik, tech. wet., koci behawiorysta
tel: +48 662 176 436
mail: natalia.borkowska@catexperts.pl

Antonina Kondrasiuk, zoopsycholog
www.zoopsycholog.com
tel: +48 602 315 608
Antonina.Kondrasiuk@gmail.com

 

WROCŁAW i okolice

Joanna Ciarkowska, instruktor szkolenia, dogoterapeuta, koci behawiorysta
www.catfield.pl
tel.: +48 609 322 635
mail: joanna.ciarkowska@catfield.pl

Wiktoria Karpowicz, psycholog, behawiorysta, felinoterapeuta
www.facebook.com/psychologbehawiorysta/ & www.vitavet.eu
tel. : + 48 666 088 303
mail: wiktoria.karpowicz@gmail.com

*

Chcesz z nami współpracować i znaleźć się w bazie najlepszych Kocich Ekspertów?
Napisz do nas: catexpertspl@gmail.com. Razem możemy więcej!CatExperts15