#CzatZBehawiorystą

Nasz nowy format dla fejsbukowiczów #CzatZBehawiorystą pozwoli odpowiedzieć na Wasze pilne pytania dotyczące kociego zachowania. W każdy piątek będzie czekał na Was koci behawiorysta CatExperts i pomoże rozwikłać kocią zagadkę. Miejsce na pytania to komentarze pod cotygodniowym zdjęciem. Jak to działa? Czytajcie dalej:

catexperts-czatzbehawiorysta%cc%a8

Odpowiedzi udzielimy w takim zakresie, jaki będzie możliwy. Pamiętajcie: w diagnozie i terapii behawioralnej kluczowa jest możliwość bezpośredniego kontaktu z pacjentem i jego rodziną, dlatego NIE BĘDZIEMY diagnozować Waszych kotów zaocznie i na odległość. Przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu będziemy pomagać Wam sugerując kolejne kroki działań, podpowiadając, co warto zbadać, co sprawdzić i jak można pomóc sobie i kotu.

Zastrzegamy, że zdarzą sie takie sytuacje, że nasza wypowiedź zdalna i ocena nie będą możliwe. Wskażemy Wam wówczas, co należy zrobić w pierwszej kolejności i z jakim lekarzem lub specjalistą warto się skonsultować w miejscu zamieszkania zwierzaka. Pracując w zawodzie od wielu lat zdajemy sobie sprawę, że nie w każdej miejscowości czy mieście możecie łatwo i szybko zasięgnąć porady specjalisty. Dlatego – na tyle, na ile będzie to możliwe – będziemy Wam i Waszym kotom pomagać. Na naszym czacie wypowiadać się będą specjaliści od kociego zachowania, a nasi lekarze podpowiedzą potrzebne i niezbędne badania.

Szukajcie nas Facebook’u CatExperts!