Świąteczny Przewodnik dla Kociarza

Grudzień mknie jak szalony. W ferworze przedświątecznych przygotowań nie zapominamy o pupilach, są wszak jak członkowie rodziny. Kochamy, dbamy, pamiętamy o drobnym upominku. Wy także?

A czy umiecie odpowiednio przygotować choinkę, aby nie stała się dla kota niebezpieczna? Wiecie, które rośliny są trujące, a które smakołyki szkodzą? Pamiętacie o wcześniejszym przygotowaniu kota do Sylwestra? Mamy dla Was świąteczny przewodnik dla kociarza. Zapraszamy do lektury i udostępniania innym kocim amatorom. Nasze porady dostępne są także w albumie #KotBezpiecznyWŚwięta na FB.

Wcale nie jest za późno na przygotowanie prezentu dla kota! My namawiamy was na bezpłatne dary od serca. Kota nic tak nie uraduje, jak CZAS na zabawę z Wami. To właśnie tego, przez większość roku wszystkim tak bardzo brakuje. Do dzieła!

catexperts-kocieswie%cc%a8ta-3prezenty

Macie wolną chwilę? Drapak i karmnik dla kota to prezenty last-minute. Sprawdźcie, jak je przygotować tutaj.

Rośliny świąteczne pojawiają się w domach odpowiednio wcześnie lub trafiają do nas jako prezenty. Oto rośliny, które są trujące dla kotów:

catexperts-kocieswie%cc%a8ta-3rosliny

Zakładamy, że część z Was choinkę ubiera w ostatniej chwili. Tym mniej czasu ma na przyzwyczajenie się do niej Wasz kot. Oto, na co należy uważać, mieszkając z kotem:

catexperts-kocieswie%cc%a8ta-choinka

Planujecie odwiedziny Gości? W Waszym domu będzie hucznie? Pamiętajcie, aby zadbać o koty, szczególnie te wrażliwe. Najważniejsza sprawa to SKRYTKA – najlepiej po jednej w każdym pokoju. O łatwy dostęp do wody i kuwety też zadbajcie:

catexperts-kocieswie%cc%a8ta-goscie

Które świąteczne smakołyki są niewskazane, a które wręcz są śmiertelnym zagrożeniem dla kotów? Oto lista niebezpiecznych produktów spożywczych dla kotów:

catexperts-kocieswie%cc%a8ta-truja%cc%a8cesmakolyki

Z okazji Świąt życzymy Wam i Waszym kotom zdrowia, czasu dla siebie i duuużo wesołości!

Pozdrawiamy i dziękujemy, że tak licznie nas odwiedzacie
Zespół CatExperts

PS

Sylwester dopiero za kilka dni, ale już dziś możesz pomóc wrażliwemu kotu się do niego przygotować. Oto garść porad, jak przygotować kota na sylwestrowe hałasy:

catexperts-kocisylwester

Dodaj komentarz