Bezpłatne wykłady dla kociarzy

Koty to nasza pasja. Pragniemy, by wśród ludzi żyło im się zdrowo i bezpiecznie. Dlatego stawiamy na edukację i pomoc. Tak widzimy swoją rolę i tak umiemy pomagać najlepiej. Pomagamy kotom poprzez wspólną edukację z ludźmi 🙂 Wiemy, że tylko wiedza (połączona z empatią) przyczynią się do lepszego traktowania kotów i opieki nad nimi. Dlatego po raz kolejny organizujemy serię wykładów na kocie tematy! Nasze edukacyjne wydarzenie objęła Honorowym Patronatem Prezydent m.st. Warszawy. To dla nas cenne wyróżnienie.

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych wykładów dla Kociarzy już 26 maja!


Już 26 maja, w sobotę, w Dzień Mamy, organizujemy dla Was kolejne spotkania ze specjalistami. Wykłady odbędą się na 3 piętrze w Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25.

Na 2. piętrze zaś przez cały dzień będą trwały pierwsze w Polsce KOCIE TARGI. Przed i po wykładach zapraszamy na stoiska naszych wspaniałych wystawców. Wstęp wolny, a szczegóły w wydarzeniach #KocieWykłady i #KocieTargi . Na wykłady obowiązuje rejestracja poprzez FORMULARZ: https://goo.gl/forms/eUUa1Hv7vPa7X4ME3

 

PLAN WYKŁADÓW

 

10:30 Uroczyste otwarcie + KOT OBYWATEL

Magdalena Nykiel www.zooedukacja.pl Zwierzęta bez tajemnic opowie o kocich prawach i naszych wobec kotów obowiązkach. Niezwykle doświadczona w pomocy kotom wolnożyjącym i domowym zoopsycholog zabierze nas do świata prawdziwych kocich potrzeb i mądrego pomagania.

13:00 KOT W RODZINIE

Wykład Kasia Ganszczyk-Rawska, kociej behawiorystki z O kotach – profesjonalnie dotyczyć będzie tego, jak pomóc kotu przetrwać ludzką ciążę 🙂 przygotować go na wszelkie zmiany związane z pojawieniem się Maluszka w domu. To niezwykle ważny temat, którym walczymy z mitem, że kota z domu należy się pozbyć, gdy na horyzoncie pojawia się dzidziuś.
15:00 ZAPOBIEGANIE PROBLEMOM BEHAWIORALNYM

Któż z nas nie marzy o idealnej relacji z własnym kotem? Zero kłopotów, same przyjemności. Czy tak się da? Tego nie wiemy, ale wiemy, jak unikać problemów z kocim zachowaniem! Opowie Wam o tym niezwykle doświadczona zoopsycholog i wykładowca Antonina Kondrasiuk zzoopsycholog.com.
17:00 DOM BEZPIECZNY DLA KOTA

Wykład tech. wet i kociej behawiorystki Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk zKocibehawioryzm.pl dotyczył będzie bezpieczeństwa kotów w domach i skutecznej pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Autorka poradnika „Co jest, kocie?” oraz Superquizu.Koty będzie też podpisywać egzemplarze swojej książki.

PATRONAT HONOROWY nad wydarzeniem objęła Prezydent m.st. Warszawy.

PATRONAMI naszych zajęć są Polskie Radio CZWÓRKA oraz Miesięcznik Kocie Sprawy i Magazyn Trzy Koty.

 

Pomiędzy wykładami zaprosimy Was na piętro 2 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, gdzie odwiedzicie superkocie stoiska, napijecie się kawy i wymienicie doświadczeniami z innymi kociarzami.

Tego dnia odbywać się będą także bezpłatne warsztaty (szczegóły już wkrótce) oraz płatne 4-ro godzinne szkolenia Pierwsza Pomoc dla kotów – szkolenia dla miłośników kotów. Mamy jeszcze nieco wolnych miejsc w 2 grupach, na godz. 10:00 i 15:00. Szczegóły i zapisy w wydarzeniu. To szkolenie to idealny pomysł na prezent dla Mamy, która kocha koty 🙂 26 maja wszak to Dzień Mamy!


SPONSORem głównym wydarzenia jest producent wegańskiego wina Cote.

ORGANIZATOR
CatExperts – profesjonaliści dla kotów
CatExperts – dla kotów i kociarzy
PATRONAT HONOROWYP
Prezydent m.st. Warszawy

PATRONI
Polskie Radio CZWÓRKA
Miesięcznik Kocie Sprawy
Magazyn Trzy Koty

PARTNERZY
Kot w worku
karmimypsiaki.pl
Etovet

FOTOGRAFIA
Za zdjęcie główne wykładów dziękujemy niezastąpionej Fotografia Monika Małek.

REJESTRACJA na WYKŁADY
– wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona
– rejestracja poprzez FORMULARZ: https://goo.gl/forms/eUUa1Hv7vPa7X4ME3
– można zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 wykłady -> zależnie od ilości wolnych miejsc otrzymacie odpowiednią ilość wejściówek
– większość miejsc w sali wykładowej przeznaczamy do rejestracji, która ruszy wkrótce (śledźcie wydarzenie, by nie przegapić linku do formularza); dodatkiem do każdej rezerwacji będzie torba prezentowa od CatExperts, Cote i Partnerów
– nieco miejsc będzie dostępnych w opcji last-minute dla osób, które odwiedzą KOCIE TARGI i zdecydują się dołączyć w ostatniej chwili do danego WYKŁADU

ZAPRASZAMY!

  

 

Regulamin Wydarzenia – klik.

Dodaj komentarz