Mikołajki dla kociarza

Mikołajki. Śnieg. Pierwsze prezenty. Na myśl przychodzi sielankowa atmosfera i telewizyjne reklamy słodyczy. Parafrazując legendarny niemal spot cukierków Werther’s Original chciałoby się rzec: A cóż mógłbym dać mojemu kotu, jeśli nie…

Kot prezentów od Mikołaja nie oczekuje, co nie znaczy, że nie można wykorzystać tej sympatycznej okazji do obdarowania pupila przysmakiem czy nową zabawką. Owszem, polecamy. Byle zdrowo i z głową. My na Mikołajki mamy pomysły na prezenty dla Was – kocich rodziców, kociarzy, kotofanów. Zabawiamy się w Świętego Mikołaja i obdarujemy właśnie Was. Ponoć byliście grzeczni. Wychodzimy bowiem z założenia, że dopieszczony opiekun to (w konsekwencji) dopieszczony kot. Czyli właściwie to mamy prezenty u dla Was i dla Waszych kotów. Uff!

Konkrety? Oto one:

Prezent 1

Wraz z Kocibehawioryzm.pl i jego kocio-twórczynią Małgorzatą Biegańską-Hendryk przygotowaliśmy cykl edukacyjny #KotBezpiecznyWŚwięta. Gosia opowiadała podczas spotkania z kociarzami w Gliwicach (kto był?) o zasadach kociego  bezpieczeństwa. Już za chwilę ważna porcja wiedzy zawita na FB. Bądźcie z nami! W przeciwnym wypadku… :

Prezent 2

Już dziś możemy Was zaprosić na lutowe spotkania z nami z okazji Miedzynarodowego Dnia Kota! Mówimy Wam tak wcześnie, abyście zdążyli zarezerwować sobie termin. Spotkanie z CatExperts odbędzie się w Warszawie, w piątek 17. lutego w godzinach popołudniowych. Dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco! Nie możemy zdradzić nic więcej… Ale zapewniamy: będzie wyjątkowo!

Prezent 3…

… już został ogłoszony na FB. Kto jest z nami na bieżąco – ten wie! 🙂 Nasz portal wzbogacił się o arcyciekawe kocie artykuły. Mamy dla Was nie jeden, a serię naukowych prezentów. Po jednym na każdy z długich przedświątecznych wieczorów. Owe prezenty to publikacje od HomoFelidae, które od teraz będą dostępne tylko u nas. Kto nie zna HomoFelidae – niechaj nadrabia zaległości – można to czynić sukcesywnie: http://catexperts.pl/homofelidae/

PS
W pe-esie deser: pamiętajcie tę reklamę i pociesznego Dziadzia…? No to hop do przeszłości:

Dodaj komentarz