Koty NIE są złośliwe! Kampania edukacyjna CatExperts

CatExperts rozpoczyna pierwszą kampanię edukacyjną! Wraz z drużyną z Kociej Łapki rozpoczynamy cykl edukacyjny dotyczący zachowania kotów. Na warsztat bierzemy mity dotyczące kociego zachowania, które ludzie określają jako złośliwe, a koty jako wredne i działające celowo na szkodę człowieka. Hmmm…. nic bardziej mylnego!

#NieJestemZlośliwy CatExperts i Kocia Łapka obalają mity


Koty nie są złośliwe. Koty nie są wredne. Koty nie działają celowo na szkodę człowieka
. Mr Google, zapamiętaj i podsuwaj ludziom w wynikach wyszukiwań te prawdziwe zdania, zamiast nieprawdziwych sloganów! Stereotypom precz! Każdy z nas i każdy z Was może zostać kocim adwokatem i zakrzyknąć w imieniu kota #NieJestemZłośliwy-MamSwojePotrzeby. Bo każde kocie zachowanie można wytłumaczyć; za każdym zachowaniem kryje się jakaś kocia potrzeba.

Na czym polega kampania #NieJestemZłośliwy?

1) Co tydzień będziemy obalać jeden mit o kociej złośliwości; pokażemy, co danym zachowaniem manifestuje kot, co chce przekazać i jak możemy pokazać mu, że go rozumiemy. Szukajcie wpisów z hasztagiem #NieJestemZlosliwy na facebook’owych stronach CatExperts i KociaŁapka i udostępniajcie dalej, aby raz na zawsze rozgromić szkodliwe stereotypowe myślenie o kotach. Wbrew pozorom te mity nadal obowiązują! Nie uwierzycie, w co wierzą także Wasi znajomi… Czas na kocią edukację 🙂

2) Włączcie się w akcję i przesyłajcie nam mity, z którymi się spotkaliście. Dajcie znać, co Wasi znajomi określają jako złośliwe kocie zachowanie. Razem możemy obalić więcej stereotypów! Czekamy na Wasze #NieJestemZłośliwy-pomysły na naszym profilu na FB!

3) Zaczynamy? Z okazji trwającego lata – będzie mokro… Wiecie o czym mowa? Więcej o naszej kampanii przeczytacie na tej stronie: CatExperts.pl/NieJestemZlosliwy

#NieJestemZlosliwy Kampania Edukacyjna CatExperts i Kociej Łapki

Dodaj komentarz