Kocie życie

Galeria Kotów – historia sztuki po kociemu

Galeria Kotów wg CatExperts

Koty rządzą światem. Nikogo chyba o tym przekonywać nie trzeba 🙂 Koty oglądamy na co dzień we własnych domach, w Internecie, w gazetach, na zdjęciach i w książkach.

Jedną z najpiękniejszych książek z/o kotach, jaka trafiła ostatnio w nasze ręce jest GALERIA KOTÓW. HISTORIA SZTUKI Z PAZUREM. Ten koci album spodoba się każdemu miłośnikowi kotów, ale też miłośnikowi sztuki. Łącząca rozrywkę i edukację pozycja wydawnictwa Media Rodzina powinna trafić pod kociarskie strzechy i cieszyć nasze estetyczne zmysły. Wiecie jakie koty znalazły swoje miejsce w tytułowej GALERII….?

Kto wie – ręka do góry! Kto nie wie – ten czyta dalej 🙂

 

Zapraszamy do naszej nowej zabawy na FB, w ramach której wraz z wydawcą przepięknego kociego albumu zapraszamy Was do odgadywania kolejnych KOCICH WCIELEŃ, które zajęły miejsce charakterystycznych postaci znanych z dzieł sztuki, teatru czy kina…

https://www.facebook.com/pg/catexpertspl/photos/?tab=album&album_id=1539144406135836

Przez najbliższe tygodnie do połowy sierpnia 1 lub 2 razy w tygodniu (bądźcie czujni i zaglądajcie do nas często!:) ) będziemy prezentować na naszym fanpejdżu jedno kocie wcielenie (ilustrację z albumu) wraz z pytaniem konkursowym: W kogo tym razem wcielił się Pan Kot?

Na czym polega zabawa i co można wygrać?

Do wygrania będzie 5 albumów pt. „Galeria Kotów”. Każdego, kto chce wziąć udział w konkursie, zapraszamy do kocio-malarskiej zabawy:

 1. poszukaj postu konkursowego na naszym fanpejdżu (będą pojawiać się 1 lub 2 razy w tygodniu)
 2. pod postem konkursowym odpowiedz krótko na dwa proste pytania:
  1) w jaką postać wcielił się Pan Kot (podaj tytuł dzieła + nazwisko autora dzieła)
  oraz
  2) dlaczego właśnie na twoją półkę powinien trafić album „Galeria kotów”? (odpowiedź w jednym zdaniu) 
 3. udostępnij publicznie post na swojej tablicy.

Po opublikowaniu wszystkich postów konkursowych wybierzemy spośród biorących udział w zabawie aż PIĘĆ osób, które nie tylko najwięcej razy poprawnie odpowiedziały na pytanie 1, lecz także stworzyły najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie 2. Zwycięzców nagrodzimy albumami GALERIA KOTÓW.

Zapraszamy do zabawy! Szukajcie kotów ukrytych w najpiękniejszych dziełach kultury.

*

REGULAMIN KONKURSU

Regulamin Konkursu z nagrodami GALERIA KOTÓW z CatExperts i MediaRodzina

 1. Konkurs organizowany przez CatExperts.pl od 11 lipca do 31 sierpnia 2017r.
 2. W Konkursie można wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnera konkursu wydawnictwo Media Rodzina. Nagrody to 5 albumów GALERIA KOTÓW. HISTORIA SZTUKI Z PAZUREM.
 3. W konkursie zwycięzców wyłania i nagrody przyznaje Jury, w skład którego wchodzą organizator konkursu CatExperts.pl i fundator nagród Media Rodzina.
 4. Konkurs będzie trwał między 11 lipca a 31 sierpnia 2017r. i składa się z następujących elementów:
  1. znalezienie postu konkursowego na fanpejdżu CatExperts
  2. napisanie w komentarzu pod postem krótkiej odpowiedzi na dwa pytania:
   a) w jaką postać wcielił się kot na danym obrazie/ilustracji (podanie tytuł dzieła + nazwiska autora dzieła) oraz b) dlaczego właśnie na twoją półkę powinien trafić album „Galeria kotów”? (odpowiedź w jednym zdaniu)
  3. udostępnienie publicznie post na własnej tablicy
 5. Jury konkursu wyłoni zwycięzcę konkursu – osobę, która udostępniała posty konkursowe, odgadywała poprawnie kocie wcielenia i napisała najbardziej kreatywną odpowiedź na pytanie b) (z 4. punktu regulaminu regulaminu)
 6. Zwycięzców będzie pięcioro; każdy po podaniu danych (imię, nazwisko, adres mailowy oraz adres pocztowy do wysyłki książki) otrzyma pocztą/paczką album GALERIA KOTÓW. Dane adresowe i osobowe trafią do CatExperts.pl i wydawnictwa Media Rodzina i wykorzystane zostaną wyłącznie w celu wysyłki nagrody konkursowej. Po wyłonieniu zwycięzców wszystkie dane zostaną usunięte.
 7. Każdy uczestnik przystępujący do konkursu automatycznie zgadza się z treścią regulaminu niniejszego konkursu i wyraża zgodę na:
  a) udostępnienie publiczne na profilach CatExperts i Media Rodzina swoich postów konkursowych, odpowiedzi na pytania w postaci screenów lub cytatów z podlinkowaniem do własnego profilu
  b) przekazanie swoich danych organizatorowi w celu wzięcia udziału w konkursie i w celu otrzymania ewentualnej nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *