Kocie życie

Galeria Kotów – wyniki konkursu

Kochani Fani Kotów, Sztuki, Uczestnicy naszej zabawy „GaleriaKotów”!

Dopiero co zaczynaliśmy naszą zabawę w KOCIE ZGADYWANKI, a tu… nagle i niespodziewanie minęło i lato… i konkurs dobiegł końca!

Przez kilka dobrych tygodni pokazywaliśmy Wam KOCIE WCIELENIA z albumu „Galeria Kotów. Historia Sztuki z Pazurem”. Walczyliście, a właściwie walczyŁYŚcie zawzięcie, z klasą i całkiem na poważnie. Ponad 19 odcinków, dziesiątki komentarzy, niemal 100% poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe, wieeele udostępnień naszych pięknych grafik!

To niezwykle cenne doświadczenie dla nas – poznać osoby, dla których sztuka w kocim wcieleniu okazała się tak piękna i przejmująca, jak dla nas samych. Spośród dziesiątek cudnych komenarzy, wybraliśmy kilka, które nas ujęły. Doceniamy też Wasze udostępnienia, czyli te momenty, kiedy dzielicie się ze światem swoją (i naszą) kocią pasją. Podziwiamy Waszą wytrwałość i miłość do kotów, którą widać w niemal każdym wpisie. DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy najlepiej, jak potrafimy – wysyłamy Wam przepiękne kocie albumy wydane przez Media Rodzina. Czekamy na Wasze zgłoszenia (przez wiadomość prywatną na FB), w celu ustalenia odbioru nagród.

Lista nagrodzonych, czyli to, na co wszyscy czekają 🙂

Magrody główne, czyli albumy GALERIA KOTÓW. HISTORIA SZTUKI Z PAZUREM trafią do:

  1. Barbara Kłodowska
  2. Dominika Adamska
  3. Eliza Winko
  4. Patrycja Zawadzka
  5. Marta Melike Pyra

Nagrody-wyróżnienia też będą! Naszą uwagę przykuły bowiem komentarze kilku Uczestniczek, które zasługują wg nas na pamiątkę-niespodziankę z konkursu:

  1. Marta Krzewińska:

„Historia sztuki z pazurem dla opiekunki dwóch sztuk kocich z pazurem, proszę ;)”

2. Joanna Sztyber:

„Galeria kotów idealnie do mnie pasuje bo mam w domu już 2 koty 😉 o charakterach malowniczych i artystycznych i dekadenckich.”

3. Lyx Lyou:

„Galeria kotów” przydałaby się na naszej półce, gdyż trójka moich kocich artystów musi się wyedukować w innych stylach niż pollocowskie rozlewanie wszelkiego rodzaju napojów na kuchennym stole.”

 

Liczymy, że odgadując KOCIE WCIELENIA bawiliście się tak dobrze, jak my – tworząc je. Wspaniały letni czas z kotami w sztuce kończy się, ale w naszych wspomnieniach pozostanie. Zawsze też można zajrzeć do ALBUMU i ocieplić się w jakiś jesienny wieczór, co tak wiele z Was – Uczestniczek – planowało już w komenarzach pod grafikami konkursowymi 🙂

Do dzieła!
Kocia jesień czeka!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *