CatBox – pudełko dla kota, które pokochasz i Ty!

Oto niebanalna, choć tak prosta w swej formie skrytka dla naszych kocich pupili – CATBOX. Mieliśmy przyjemność konsultować projekt w czasie jego powstawania, po to, aby kotom było jak najprzyjemniej korzystać ze swojego mebla.

Ten wyjątkowy mebel został stworzony specjalnie dla kota, choć i psy małych ras będą mogły zeń skorzystać 🙂 Przede wszystkim zaś człowieka czekają tu miłe wrażenia. Jak wiemy kotom należy odpowiednio urozmaicać domowe środowisko – organizować skrytki czy schowki. Prócz tych najprostszych z kartonu idealnie sprawdzi się drewniany, piękny CATBOX polskiej designerskiej marki Phormy.

Kotu przypadnie do gustu funkcjonalność CATBOXa, Tobie – spodoba się piękna forma, pasująca do wnętrza mieszkania oraz doskonale precyzyjne wykonanie.

catbox5
CatBox, designerska skrytka dla kota by Phormy.com

Prostopadłościenna bryła z okrągłym otworem, stojąca na drewnianych nóżkach stanowi prywatne, kocie cztery kąty. Mobilność mebla zapewnia uchwyt z liny jutowej. Całość nawiązuje formą do estetyki lat 60-tych, co dodatkowo zostało podkreślone klasycznym wzorem pepity na poduszce (w sprzedaży oddzielnie).

Zapraszamy do galerii zdjęć czerwonego CATBOX (dostępne też inne kolory!) oraz do przejrzenia informacji praktycznych poniżej:

catbox4
catbox3

Wymiary: szer. 40cm, wys. 44 cm, gł. 30cm; Waga: 10 kg

Materiał: drewno bukowe, płyta meblowa, lina jutowa

Dostępne kolory: beżowy, biały, czerwony, jasnoszary

Poduszka: biało-czarna; środek z antyalergicznego granulatu (stosowany w poduszkach dla niemowląt); materiał zewnętrzny: syntetyczny o drobnym splocie (dłuższa żywotność pod ewentualnym kocim pazurem)

Czas realizacji: do 3 tygodni od dnia potwierdzenia zamówienia

Ceny: CatBox 399 zł, Poduszka: 69 zł, Dostawa w Polsce: od 29 zł

Zamówienia prosimy skladać drogą mailową na adres: info@cat-experts.pl, w tytule: CatBox. Po potwierdzeniu zamówienia, otrzymaniu płatności (przedpłata na konto, faktura/rachunek) w ciągu 2-3 tygodni CatBox w wybranym kolorze zagości w Twoim mieszkaniu!