Kocie życie

Bezpłatne wykłady dla kociarzy

Koty to nasza pasja. Pragniemy, by wśród ludzi żyło im się zdrowo i bezpiecznie. Dlatego stawiamy na edukację i pomoc. Tak widzimy swoją rolę i tak umiemy pomagać najlepiej. Pomagamy kotom poprzez wspólną edukację z ludźmi 🙂 Wiemy, że tylko wiedza (połączona z empatią) przyczynią się do lepszego traktowania kotów i opieki nad nimi. Dlatego po raz kolejny organizujemy serię wykładów na kocie tematy!

Serdecznie zapraszamy na serię bezpłatnych wykładów dla Kociarzy!

Już 26 maja, w sobotę, w Dzień Mamy, organizujemy dla Was kolejne spotkania ze specjalistami. Wykłady odbędą się na 3 piętrze w Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25.

Na 2. piętrze zaś przez cały dzień będą trwały pierwsze w Polsce KOCIE TARGI. Przed i po wykładach zapraszamy na stoiska naszych wspaniałych wystawców. Wstęp wolny, a szczegóły w wydarzeniu KOCIE TARGI – pierwsze targi produktów dla kotów i dla kociarzy.

PLAN WYKŁADÓW

10:30 Uroczyste otwarcie + KOT OBYWATEL

Magdalena Nykiel www.zooedukacja.pl Zwierzęta bez tajemnic opowie o kocich prawach i naszych wobec kotów obowiązkach. Niezwykle doświadczona w pomocy kotom wolnożyjącym i domowym zoopsycholog zabierze nas do świata prawdziwych kocich potrzeb i mądrego pomagania.

13:00 KOT W RODZINIE

Wykład Kasia Ganszczyk-Rawska, kociej behawiorystki z O kotach – profesjonalnie dotyczyć będzie tego, jak pomóc kotu przetrwać ludzką ciążę 🙂 przygotować go na wszelkie zmiany związane z pojawieniem się Maluszka w domu. To niezwykle ważny temat, którym walczymy z mitem, że kota z domu należy się pozbyć, gdy na horyzoncie pojawia się dzidziuś.

15:00 ZAPOBIEGANIE PROBLEMOM BEHAWIORALNYM

Któż z nas nie marzy o idealnej relacji z własnym kotem? Zero kłopotów, same przyjemności. Czy tak się da? Tego nie wiemy, ale wiemy, jak unikać problemów z kocim zachowaniem! Opowie Wam o tym niezwykle doświadczona zoopsycholog i wykładowca Antonina Kondrasiuk zzoopsycholog.com.

17:00 DOM BEZPIECZNY DLA KOTA

Wykład tech. wet i kociej behawiorystki Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk zKocibehawioryzm.pl dotyczył będzie bezpieczeństwa kotów w domach i skutecznej pierwszej pomocy w nagłych przypadkach. Autorka poradnika „Co jest, kocie?” oraz Superquizu.Koty będzie też podpisywać egzemplarze swojej książki.

PATRONAMI naszych zajęć są Polskie Radio CZWÓRKA oraz Miesięcznik Kocie Sprawy i Magazyn Trzy Koty.

 

Pomiędzy wykładami zaprosimy Was na piętro 2 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, gdzie odwiedzicie superkocie stoiska, napijecie się kawy i wymienicie doświadczeniami z innymi kociarzami.

Tego dnia odbywać się będą także bezpłatne warsztaty (szczegóły już wkrótce) oraz płatne 4-ro godzinne szkolenia Pierwsza Pomoc dla kotów – szkolenia dla miłośników kotów. Mamy jeszcze nieco wolnych miejsc w 2 grupach, na godz. 10:00 i 15:00. Szczegóły i zapisy w wydarzeniu. To szkolenie to idealny pomysł na prezent dla Mamy, która kocha koty 🙂 26 maja wszak to Dzień Mamy!

SPONSORem głównym wydarzenia jest producent wegańskiego wina Cote.

ORGANIZATOR
CatExperts – profesjonaliści dla kotów
CatExperts – dla kotów i kociarzy

PATRONI
Polskie Radio CZWÓRKA
Miesięcznik Kocie Sprawy
Magazyn Trzy Koty

PARTNERZY
Kot w worku
karmimypsiaki.pl
Etovet

FOTOGRAFIA
Za zdjęcie główne wykładów dziękujemy niezastąpionej Fotografia Monika Małek.

REJESTRACJA
– wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona
– będzie można zapisać się na 1, 2, 3 lub 4 wykłady
– każda osoba rejestrować się musi samodzielnie
– nasze wydarzenia edukacyjne cieszą się uznaniem i powodzeniem, miejsc zwykle brakuje, dlatego śpieszcie się z rezerwacją
– większość miejsc w sali wykładowej przeznaczamy do rejestracji, która ruszy wkrótce (śledźcie wydarzenie, by nie przegapić linku do formularza); dodatkiem do każdej rezerwacji będzie torba prezentowa od CatExperts, Cote i Partnerów
– nieco miejsc będzie dostępnych w opcji last-minute dla osób, które odwiedzą KOCIE TARGI i zdecydują się dołączyć w ostatniej chwili do danego WYKŁADU

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *